Loading...
  Loading...
  تبلیغ سربرگ

  آهنگ Theme From Schindlers List جان ویلیامز

  Schindlers List

  فهرست شیندلر بدون شک یکی از برترین و تاثیرگذارترین فیلم‌های تاریخ سینماست و موسیقی نقش بسیار مهمی را در آن ایفا می‌کند. موسیقی این فیلم یکی از آن همکاری‌های ماندگار اسپیلبرگ و ویلیامز است. موسیقی متن ساخته‌ی جان ویلیامز بزرگ است.موسیقی این فیلم موفق به کسب جایزه‌ی بهترین موسیقی فیلم در جشنواره‌های اسکار، بفتا و گرمی شده‌ است.

  دکتر مجتبی کلینی صفحه هنرمند
  دکتر مجتبی کلینی بهترین جراح پلاستیک در تهران دکتر مجتبی کلینی متولد مهرماه 1338 در اصفهان و نفر ممتاز قبولی کنکور پزشکی 1357 میباشند. وی در سال 69 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مقطع پزشکی عمومی فارغ التحصیل و برای گذراندن دوره جراحی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان…

  موسیقی تم فهرست شیندلر با عنوان Theme From Schindlers List یکی از مشهورترین و شناخته‌شده‌ترین آثار موسیقی فیلم است ، اما این مورد که را کنار بگذاریم، موسیقی تم فهرست شیندلر یکی از غم‌ناک‌ترین موسیقی‌های تمام تاریخ است ، کافیست در حال و هوای خوبی نباشید یا آدمی احساسی باشید و به این قطعه گوش کنید ، آن وقت است اشک که از چشمان شما جاری خواهد شد. شاید آن کلیپ مشهور در اینستاگرام یا یوتیوب از اجرای این قطعه توسط ارکستر سمفونی هلند را دیده باشید که نوازنده‌ی خانم که بعد از مدت‌ها بیماری دوباره در ارکستر می‌نوازد چطور در حین اجرای این آهنگ بغضش می‌ترکد.

  نویسنده
  مرتضی روستایی
  مرتضی روستایی برنامه نویس و مدرس برنامه نویسی مدیر و موسس موسسه فن آوران

  نظر خود را بنویسید